۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
ENGLISH
سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان
1395/10/05 يكصد و شصت و پنجمين نشست ‌شوراي برنامه ريزي و توسعه‌ي استان
يكصد و شصت و پنجمين نشست ‌شوراي برنامه ريزي و توسعه‌ي استان
     يكصد و شصت و پنجمين نشست ‌شوراي برنامه ريزي و توسعه‌ي استان با تلاوت آياتي چند از كلام‌ا... مجيد راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1395/10/2 با حضور دبير و اعضاء محترم شورا درمحل استانداري اصفهان تشكيل گرديد .
در ابتدا جناب آقاي دكتر اكبري دبير محترم جلسه ضمن خير مقدم به اعضاء محترم ، به قرائت دستور كار پرداختند.طبق روال معمول و براساس دستور كار نشست ، ابتدا مصوبات كارگروه تخصصي امور زيربنايي و شهرسازي مطرح و اعضاي محترم نيز نقطه نظرات و ديدگاه‌هاي خود را نسبت به برخي از مصوبات مذكور بيان و نهايتا با راي مكتوب و مخفي اعضاء محترم دستور كار اول تصويب شورا رسيد.
پس از آن گزارش مبسوطي از رئوس كلي لايحه‌ي بودجه سال 1396 و تحليل شاخص‌هاي كلان بودجه‌ي استان در مقايسه با كشور به همراه تبصره‌ها و رديف‌هاي مهم توسط آقاي دكتر طهماسبي ارائه شد .در اين راستا، دبيرمحترم شورا و نمايندگان محترم ناظر مجلس شوراي اسلامي نكات تكميلي خود را بيان و بر اين نكته تاكيد داشتندكه با عنايت به فرصت مناسب باقيمانده بررسي لايحه‌ي بودجه در كمسيون‌هاي تخصصي، پيگيري‌هاي لازم و ارائه‌ي نقطه نظرات پيشنهادي مديران كل مي‌تواند موثر واقع گردد . در ادامه گزارش تحليلي، بررسي سهم اقلام مصرفي سبد خانوار استان در دهك‌هاي درآمدي و مقايسه آن با سطح كشور و همچنين روند تغييرات شاخص‌هاي توزيع درآمد طي سال‌هاي 1384 به بعد براساس نتايج طرح‌هاي آماري مركز آمار ايران توسط جناب آقاي مهندس لعلي معاون محترم آمار و اطلاعات سازمان به تفضيل ارائه گرديد
جلسه راس ساعت يازده با ذكر صلوات حاضرين به كار خود خاتمه 
تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal