۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
ENGLISH
سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان
1395/10/09 بيست و پنجمين نشست ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي استان
بيست و پنجمين نشست ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي استان
  بيست و پنجمين نشست ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي استان سه شنبه 1395/10/7 به رياست جناب آقاي دكتر زرگر پور استاندار محترم ، دبيري جناب آقاي دكتر اكبري رييس محترم سازمان برنامه و بودجه استان و با حضور اعضاء محترم ستاد و ساير مدعوين تشكيل گرديد .
در ابتدا جناب آقاي دكتر اكبري دبير محترم جلسه ضمن خير مقدم ، كليات دستور كار ستاد را مطرح نمودند. قبل از ورود به دستوركار اصلي نشست،گزارش مبسوطي در خصوص طرح مشكلات و موانع سرمايه‌گذاري شركت سامان پيمان آريا مجري احداث نيروگاه خورشيدي (در چارچوب اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي) اعم از مشكلات اجرايي و مالي مربوط به تامين و واگذاري زمين،مسائل تامين مالي از طريق سهم سرمايه گذار ايراني و طرف خارجي ، توسط بخش خصوصي ذينفع ارائه گرديد. جناب آقاي دكتر زرگرپور استاندار محترم پس از استماع موضوعات و همچنين توضيحات دستگاه‌هاي اجرايي ذيربط و با عنايت به نقش و رسالت ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي، بر رفع مشكلات و حذف مقررات دست و پاگير و همچنين هدايت صحيح سرمايه‌گذاران و مجريان طرح‌ها از طريق پنجره‌ي واحد سرمايه گذاري و مركز خدمات سرمايه گذاري استان تاكيد نمودند.
در ادامه‌ي جلسه سركارخانم طبيبي نماينده‌ي محترم وزارت امور اقتصادي و دارايي ضمن قدرداني از حوزه‌ي رياست و دبيرخانه‌ي ستاد استان ،گزارشي از پيگيري‌هاي ستاد اقتصاد مقاومتي مستقر در وزارت متبوع در خصوص مصوبات و تفاهمات گذشته وهمچنين كليات برنامه‌ها و رويكرد سفر آينده وزير محترم به استان ارائه نمودند. پس از ايشان، آقايان صبوحي ،دكتر رئيسي ، مهندس احمديه و مهندس صفي مطالب تكميلي خود در رابطه با فرايند و گردش كار دركارگروه تسهيل و سرنوشت پرونده‌هاي ارجاعي به بانك‌ها از طرف كارگروه، هم به لحاظ تعداد و هم حجم منابع مالي دربخش‌هاي كشاورزي و صنعتي را ارائه نمودند.
در پايان استاندار محترم به جمع بندي مباحث مطرح شده در نشست پرداختند ، ايشان ضمن ارزيابي مثبت استان در مقايسه با ساير استان‌ها ، از تلاش‌هاي نسبتا خوبي كه در اين مدت از طرف مديران محترم دستگاه‌هاي اجرايي و برخي از بانك‌ها شده است قدر داني نمودند ، اما روند كلي كار را بسيار كند و در مواردي ازجمله عملكرد برخي از بانك‌ها نامناسب دانستند كه نيازمند پيگيري و اقدامات ويژه‌اي از طرف دبيرخانه‌ي ستاد و انعكاس موضوعات به مراجع كشوري خواهد بود.
تعداد بازدید: 98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal