۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1397/07/14 تاكيد شوراي برنامه ريزي و توسعه استان بر برنامه ريزي جامع حوزه زاينده رود
تاكيد شوراي برنامه ريزي و توسعه استان بر برنامه ريزي جامع حوزه زاينده رود
صد و هشتاد و سومين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر مهرعليزاده استاندار اصفهان و با حضور مديران دستگاه اجرايي روز پنج شنبه مورخ 1397/7/12 در محل استانداري برگزار شد.
پس از قرائت آياتي از قرآن مجيد، در ابتداي جلسه دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي و دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با اشاره به فرآيند تدوين قانون بودجه سال 1398 در سازمان برنامه و بودجه كشور از كليه دستگاه هاي اجرايي خواست تا پيشنهادات خود در اين زمينه را به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ارسال نمايند. ايشان بر تامين اعتبارات جاري دستگاه هاي اجرايي استان و همچنين پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان تا پايان مهرماه تاكيد نمودند.
در ادامه 80 مصوبه كارگروه تخصصي زيربنايي و شهرسازي بررسي و 77 مصوبه تاييد و سه مصوبه جهت بررسي بيشتر به كارگروه بازگشت داده شد.
دكتر مهرعليزاده استاندار اصفهان در ادامه جلسه ضمن برشمردن مسائل و مشكلات حوزه آبي زاينده رود، طرح انتقال و توزيع آب زاينده رود و مديريت پساب شهر اصفهان كه توسط استانداري تهيه شده ارائه نمودند.
سپس گزارش وضعيت بودجه هاي عمراني و جاري استان توسط مهندس ناطقي معاونت برنامه ريزي و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزي ارائه شد.
در پايان دكتر اكبري دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با اشاره به لزوم تهيه پيوست هاي اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي، مالي، فني، سياسي و امنيتي براي كليه پروژه هاي كلان استان و با توجه به نظرات اعضاي شورا و نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي بر برنامه ريزي جامع حوزه زاينده رود تاكيد نمودند. 
تعداد بازدید: 95
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal