۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1397/07/17 دكتر اكبري: با رعايت ضوابط آمايش سرزمين از سرمايه گذاران بخش خصوصي حمايت مي شود
دكتر اكبري: با رعايت ضوابط آمايش سرزمين از سرمايه گذاران بخش خصوصي حمايت مي شود
پنجمين جلسه كارگروه تخصصي آمايش سرزمين، آمار، محيط زيست و توسعه پايدار استان اصفهان به رياست دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و با حضور جمعي از مديران كل و نماينده دستگاه هاي اجرايي روز يكشنبه مورخ 1397/7/15 در محل سازمان برگزار شد.
در ابتدا جلسه درخواست شوراي اسلامي شهر كوهپايه در خصوص جابجايي محل اجراي طرح احداث واحد پرورش مرغ گوشتي خانم محسني مطرح كه با توجه به اخذ كليه مدارك لازم از سوي سرمايه گذار و همچنين توضيحات ارائه شده از سوي مديركل راه و شهرسازي و نماينده جهادكشاورزي، مقرر گرديد اداره كل راه و شهرسازي در خصوص تداخل طرح مذكور با طرح توسعه و حريم شهر كوهپايه بررسي لازم را صورت و در صورت نبودن همپوشاني سرمايه گذار فعاليت خود را ادامه دهد.
سپس طرح احداث واحد استخراج متانول از گاز توسط شركت پالايش پايه پارسه كه از سوي اداره كل راه و شهرسازي ارسال گرديده بررسي شد كه با توجه به توضيحات مديريت شركت مذكور و مدارك موجود و مشخص نبودن وضعيت جواز تاسيس و تامين ماده اوليه مجموعه و همچنين مصوبه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان در خصوص عدم استقرار واحدهاي آلاينده و آب بر در منطقه پرزان شهرضا با استقرار اين مجموعه در منطقه مذكور مخالفت شد. دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با اشاره به مشكلات سرمايه گذار اين طرح و با انتقاد از عدم توجه به الزامات آمايش سرزمين از سوي دستگاه هاي اجرايي استان و شهرستان ها عنوان نمود: « با رعايت ضوابط آمايش سرزمين از سرمايه گذاران بخش خصوصي حمايت مي شود و از سردرگمي و ايجاد دوباره كاري ها جلوگيري خواهد شد».
در ادامه بررسي مكان يابي جهت مديريت پسماندهاي ويژه استان در دستور كار قرار گرفت كه با توجه به نواقص مطالعات موجود مقرر گرديد گروه آمايش سازمان مديريت و برنامه ريزي نقاط پيشنهادي خود را بررسي و به كارگروه ارائه نمايد. 
تعداد بازدید: 102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal