۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/05/19 برگزاري نشست صميمي با معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور
برگزاري نشست صميمي با معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور

آقاي دكتر انصاري كه به استان اصفهان سفر كرده است روز شنبه 19 مرداد در يك نشست صميمي با مديران و كاركنان سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اظهار داشت: «اصلاح نگاه منابع‌محور و بودجه‌محور به مسائل كشور ضروري است»

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان ، در اين نشست كه ساعت 11 در محل سالن اجتماعات سازمان تشكيل گرديد ابتدا آقاي دكتر اكبري رئيس سازمان ضمن عرض خيرمقدم به معرفي معاونين و مديران سازمان به آقاي دكتر انصاري پرداخت. پس از آن گزارش اهم فعاليت‌هاي سازمان در دو محور توسعه مديريت و سرمايه انساني و آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري توسط مسئولين ذي‌ربط ارائه شد.

در ادامه اين نشست صميمي، برخي از معاونين و مديران سازمان به نكاتي در خصوص محدوديت پست‌هاي سازماني، كمبود نيروي انساني و تفاوت موجود در نظام پرداخت حقوق و مزايا در استان اشاره كردند.

پس از آن معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور ضمن ابراز خوشنودي از حضور در استان و شركت در نشست صميمانه با همكاران سازمان، به مهم‌ترين وظايف سازمان و ضرورت اصلاح نگاه دستگاه‌هاي اجرايي به سازمان از منظر «دريافت پول و مجوز استخدام» به «راهبري برنامه جامع توسعه» و به سرمنزل مقصود رساندن آن اشاره كرد.

آقاي دكتر انصاري اصلاح نگاه منابع‌محور و بودجه‌محور و توجه به منابع اصلي دولت كه يكي از آن‌ها نيروي انساني است را ضروري دانسته و اين تحول را سرآغاز كارهاي مهمي برشمرد كه چندان نيازمند صرف منابع مالي و بودجه نيست. وي با اشاره به ارتباط نزديك اهداف استانداري و سازمان، اظهار داشت استاندار مسئول راهبري توسعه و سازمان مسئول برنامه‌ريزي توسعه است و بايد در اين زمينه به‌مثابه يك بازوي قوي به فعاليت بپردازد.

معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور با اشاره به يكي از مهم‌ترين دستور كارهاي سازمان يعني «آموزش مديران»، به اتلاف منابع ناشي از عدم تسلط برخي از مديران به مقررات و مباني قانوني حوزه فعاليت خود اشاره كرد. وي همچنين تقويت «نظارت بر حقوق شهروندي» در نظام اداري از سوي سازمان‌هاي غيردولتي را حائز اهميت دانست.

در پايان اين جلسه، آقاي دكتر اكبري ضمن تشكر از سفر آقاي دكتر انصاري به استان و حضور ايشان در سازمان ابراز اميدواري كرد فعاليت‌هاي سازمان در حوزه شايسته‌سالاري منجر به تقويت جانشين‌پروري در استان شود.

تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal