۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/05/20 شوراي اداري و شوراي راهبري توسعه مديريت استان با حضور دكتر انصاري تشكيل شد
شوراي اداري و شوراي راهبري توسعه مديريت استان با حضور دكتر انصاري تشكيل شد
معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور روز شنبه 19 مرداد به استان اصفهان سفر كرد و بعد از حضور در جلسه «شوراي راهبري توسعه مديريت استان» و «نشست صميمي با مديران و كاركنان سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان» در جلسه «شوراي اداري» شركت كرد.
دكتر انصاري صبح روز شنبه در جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت استان گفت: هيچ برنامه و مجوز قانوني براي سنگين كردن، گسترش تشكيلات و افزايش نيروي انساني در دولت وجود ندارد. دكتر انصاري افزود هر سال 30 هزار نفر از دانشگاه‌ها فارغ‌التحصيل مي‌شوند و با احتساب آمار فارغ‌التحصيلان دپو شده اين تعداد به يك ميليون و 800 هزار نفر مي‌رسد كه اكثر آن‌ها علاقه‌مند به كار اداري و دفتري هستند. اين در حالي است كه تنها امكان جذب 2 درصد آن‌ها در دستگاه‌هاي اداري ممكن است.
در ادامه اين جلسه كه در سالن اجتماعات استانداري اصفهان برگزار شد مديران دستگاه‌ها به بيان نيازهاي استخدامي خود پرداختند.
معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور عصر روز شنبه در جلسه شوراي اداري استان اصفهان نيز شركت كرد.
در ابتداي اين نشست، دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان گزارشي از نتايج طرح افكارسنجي و سنجش ميزان رضايتمندي مردم از عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي در سطوح ملي و استاني كه توسط سازمان اداري و استخدامي كشور با همكاري مركز آمار ايران به صورت سراسري اجرا گرديده است، ارائه كرد.
پس از آن دكتر رضايي استاندار اصفهان در سخناني با اشاره به نزديك بودن هفته دولت، يادآور شد: از تمامي مديران ذيربط مي‌خواهم كه با ياري يكديگر، دستاوردهاي دولت تدبير و اميد را در ارگان مربوطه خود به نمايش بگذارند.
در ادامه اين نشست، دكتر انصاري به ايراد سخن پرداخت. ايشان در خصوص مجوزهاي استخدامي استان اظهار داشت: تمام مجوزهايي كه براي دستگاه‌هاي اجرايي مشخص كرده‌ايم همين هفته در اختيار استاندار اصفهان قرار مي‌دهيم تا دستگاه‌ها سهم استخدامي خود را مطالبه كنند. وي از انجام نظرسنجي رضايتمندي مردم از دستگاه‌هاي اجرايي خبر داد و گفت: نظرسنجي براي رضايتمندي مردم از دستگاه‌هاي اجرايي در پاييز هر سال انجام خواهد شد و اولين آن انجام شده است كه بر اساس نتايج حاصل شده، دستگاه‌ها براي جلب رضايت مردم بايد تلاش بيشتري انجام دهند. انصاري درباره تفويض اختيار دستگاه‌ها به استان‌ها تصريح كرد: تفويض اختيار دستگاه‌هاي اجرايي به دليل ساختار قانوني دستگاه‌ها كه مجلس تعيين كرده است امكان‌پذير نيست. وي افزود: مطالبه گري سهم استان‌ها از دستگاه‌ها و نهادها بايد توسط مديران محلي انجام شود.
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal