۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/08/01 دكتر اكبري: آمار همسان با شفافيت و آينه و انعكاس عملكردهاي برنامه‌ريزان است
دكتر اكبري: آمار همسان با شفافيت و آينه و انعكاس عملكردهاي برنامه‌ريزان است

نشست گراميداشت اول آبان روز ملي آمار و برنامه‌ريزي با حضور رياست سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان برگزار شد.

دكتر اكبري رييس سازمان در اين جلسه با تأكيد بر اهميت آمار و برنامه‌ريزي در توسعه و ضرورت گراميداشت بسيار باشكوه‌تر اين روز در استان اظهار داشت: فعاليت‌هاي انجام شده در معاونت آمار و اطلاعات سازمان كه با وجود محدوديت منابع طي سال‌هاي گذشته و سال جاري انجام شده شايان تقدير است تا جايي كه بسياري از اين فعاليت‌ها به مركز آمار ايران ارائه شده و به‌عنوان الگو در سطح ملي مطرح شده است. وي با اشاره بر اهميت برخورداري از چشم‌انداز و اهداف بلندمدت در تمامي حوزه‌هاي برنامه‌ريزي ازجمله معاونت آمار و اطلاعات سازمان، قرار گرفتن سامانه ساترا و SDI در حوزه اين معاونت را بسيار مثبت ارزيابي كرد كه نتايج آن كاملاً محسوس و مؤثر بوده است.

رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان در ادامه سخنان خود، آمار را همسان و برابر با شفافيت و آينه و انعكاس عملكردهاي برنامه‌ريزان دانست و بر ضرورت عملياتي شدن نظام جامع آماري در دستگاه‌هاي اجرايي استان و كشور تأكيد كرد. وي در خاتمه ابراز اميدواري كرد كه سال آينده مراسم بزرگداشت اين روز در سطح بسيار وسيع‌تري برگزار شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان در ابتداي اين نشست آقاي لعلي معاون آمار و اطلاعات سازمان گزارشي از اهم فعاليت‌هاي اين معاونت طي يك‌ساله گذشته ازجمله درزمينهٔ توليد آمار مورد نياز براي برنامه‌ريزي منطقه‌اي و اسناد توسعه شهرستان‌ها، كتاب‌ها و گزارش‌هاي منتشر شده حاصل از تحليل‌هاي آماري كارشناسان فعال در اين حوزه و ... ارائه كرد و پس از آن آقاي پورمحمد مدير اداري، مالي و پشتيباني سازمان به برخي از سؤالات مطرح شده از سوي كاركنان معاونت آمار و اطلاعات پاسخ داد. همچنين روساي گروه و كارشناسان اين معاونت به اهم فعاليت‌هاي انجام شده و برخي از مسائل و مشكلات ناشي از محدوديت منابع و كاهش نيروي انساني فعال در اين حوزه اشاره كردند.

تعداد بازدید: 123
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal