۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/08/14 جلسه كميته بهره‌وري سازمان تشكيل شد
جلسه كميته بهره‌وري سازمان تشكيل شد

جلسه كميته بهره‌وري سازمان روز سه‌شنبه 14 آبان تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان، دكتر اكبري در اين جلسه با اشاره به مهم‌ترين علائم حياتي اقتصاد كشور اظهار داشت: اگر رشد اقتصادي، تورم، بيكاري و اشتغال، رشد سرمايه‌گذاري ، ميزان بهره‌وري و به موازات آنها ميزان نقدينگي را مهم‌ترين علائم حياتي اقتصاد بدانيم در بين اين متغيرها، تورم و بيكاري بيشتر براي عموم مردم ملموس است اما اين دو متغير در واقع علائم ثانويه حياتي اقتصاد محسوب مي‌شوند و جزء علائم اصلي نمي‌باشند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اصفهان در خصوص اهميت بهره‌وري گفت: در بين اين شاخص‌ها، بهره‌وري بيش از ساير متغيرهاي اصلي مظلوم واقع شده در حالي كه يك رشد اقتصادي پايدار بايد مبتني بر بهره‌وري باشد و يا سهم قابل ملاحظه‌اي از آن بر مبناي بهره‌وري استمرار يابد.

دكتر اكبري با اشاره به اهميت رشد بهره‌وري در سازمان، به اهميت ايفاي نقش فعال كميته بهره‌وري سازمان در اين زمينه پرداخت و گفت: اين كميته بايد به صورت جدي در زمينه ارتقاي شاخص‌هاي بهره‌وري سازمان تلاش كند تا جايي كه نتيجه اقدامات آن كاملاً در بهبود عملكرد سازمان احساس شود.

در ابتداي اين نشست كه با حضور تمامي اعضاي كميته بهره‌وري سازمان تشكيل شده بود، آقاي نيك‌اقبالي معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان در خصوص الزامات قانوني استقرار چرخه بهره‌وري در دستگاه‌هاي دولتي توضيحاتي ارائه كرد. همچنين آقاي دكتر علوي كارشناس مسئول اين معاونت طي ارائه گزارشي به تشريح اهميت بهره‌وري و نقش كميته در اين خصوص پرداخت و سپس اعضاي كميته به طرح نقطه نظرات خود پرداختند. در پايان اين نشست مقرر گرديد شاخص‌هاي بهره‌وري هر يك از معاونت‌ها و مديريت‌هاي سازمان در جلسه‌هاي آتي بررسي و تجزيه و تحليل شود تا در راستاي انجام اقدامات لازم جهت ارتقاي بيشتر بهره‌وري سازمان مورد بهره‌برداري قرار گيرد.

تعداد بازدید: 206
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal