۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1398/09/10 برگزاري يكصد و نود و چهارمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان
برگزاري يكصد و نود و چهارمين نشست شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان

يكصد و نود و چهارمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان اصفهان به رياست دكتر رضايي استاندار و با حضور مديران دستگاههاي اجرايي روز پنجشنبه هفتم آذر 1398 در محل استانداري برگزار شد.

 

در ابتداي جلسه دكتر اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، ضمن تشكر از مديران حاضر در جلسه، با بيان اينكه لايحه بودجه سال 1399 در دستور كار سازمان برنامه و بودجه كشور قرار گرفته، بر شناخت مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان با تغييرات ساختاري در بودجه و مصارف و منابع سال آينده تاكيد نمود.

 

دكتر رضايي استاندار اصفهان نيز با بيان اينكه اين نشست در راستاي آشنايي مديران دستگاه‌هاي اجرايي با اهم نكات بخشنامه و دستورالعمل تدوين لايحه بودجه تشكيل شده است، به بيان مهمترين اهداف اين جلسه پرداخته و بر لزوم ارتباط تنگاتنگ بين دستگاه‌هاي اجرايي استان با سازمان‌هاي مركزي و افزايش رايزني بين دستگاه‌ها و وزارتخانه‌هاي متبوع و تعامل بيشتر مديران دستگاه‌هاي اجرايي با نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جهت پيگيري مطالبات استان تأكيد كرد.

 

در پايان جلسه، گزارشي از بخشنامه بودجه و اهم مواد و بندهاي قانوني و تكاليف مربوط به اصلاح ساختاري بودجه و محورهاي آن به منظور تدوين لايحه بودجه‌ي سال 1399توسط آقاي ناطقي معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان ارائه گرديد .


تعداد بازدید: 221
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal