۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1399/02/17 اولين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه‌گذاري استان اصفهان در سال جديد
اولين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه‌گذاري استان اصفهان در سال جديد

اولين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه‌گذاري استان اصفهان در سال 1399، به رياست جناب آقاي دكتر رضايي استاندار محترم اصفهان و به صورت ويدئو كنفرانس با حضور اعضاء راس ساعت 16:30 روز شنبه 13 ارديبهشت در محل استانداري اصفهان برگزار شد.

 

پس از قرائت آياتي از قرآن كريم، دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان و دبير كارگروه با اشاره به شرح وظايف كارگروه بر اساس آيين‌نامه شوراي برنامه‌‌ريزي و توسعه استان ابراز اميدواري نمود در سال جاري در هر ماه جلسه كارگروه تشكيل و مسائل اقتصادي استان مورد بررسي قرار گيرد. ايشان با برشمردن سير تدوين و تصويب مطالعات آمايش استان به فرآيند تدوين سند راهبردي و اجرايي آمايش اشاره نموده و افزودند: «با استخراج 64 راهبرد پابرجا، 108 سياست، 63 كلان برنامه اجرايي و 199 طرح و پروژه اولويت‌دار در اين اسناد يك شاخص بسيار مناسب جهت ارزيابي عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي فراهم مي‌گردد». در ادامه دكتر رضايي استاندار اصفهان با اشاره به روندهاي اداري موجود در استان و طولاني شدن فرآيند صدور مجوزها و واگذاري زمين به كارآفرينان و سرمايه‌گذاران، بر تدوين اسناد و تسهيل در امور تاكيد نمودند.

 

سپس آقاي صفاري پور مشاور رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ ريزي استان گزارشي از اقدامات صورت گرفته جهت تكميل سند راهبردي و اجرايي استان پس از نشست 195 مورخ 3 بهمن 1398 شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان گزارشي ارائه نمودند. ارسال چندين باره پيش‌نويس سند براي كليه دستگاه‌ها و فرمانداري‌ها، برگزاري جلسه با فرمانداران و مديران دستگاه‌هاي اجرايي، برگزاري جلسات چندجانبه با دستگاه‌هاي اجرايي، اخذ نظر كتبي دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداري‌ها از جمله اقدامات صورت گرفته در اين زمينه است. پس از آن كليت سند ارائه گرديد و اعضاء در خصوص آن اظهارنظر نمودند.

 

در ادامه گزارش نهايي مراكز لجستيك استان اصفهان توسط مشاور طرف قرارداد اداره كل راه و شهرسازي استان ارائه گرديد. در اين سند پس از مطالعات فني و اقتصادي سطح كل استان، استقرار دهكده و پارك‌هاي تخصصي لجستيك مشخص شدند و در پايان پيشنهادهاي معاونت هماهنگي امور اقتصادي استانداري مربوط به گروه‌هاي كاري ذيل كارگروه، مطرح و بررسي شد.

تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان   ميباشد.
Powered by DorsaPortal