۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1396/10/10 دكتر اكبري: طرح جامع پايش و كاهش آلودگي هوا اصفهان بايد به روزرساني و گزارش عملكرد دستگاه ها به شوراي مديريت بحران و شوراي برنامه ريزي و توسعه استان ارائه گردد.
دكتر اكبري: طرح جامع پايش و كاهش آلودگي هوا اصفهان بايد به روزرساني و گزارش عملكرد دستگاه ها به شوراي مديريت بحران و شوراي برنامه ريزي و توسعه استان ارائه گردد.
 جلسه كارگروه تخصصي آمايش سرزمين، آمار، محيط زيست و توسعه پايدار استان به رياست دكتر اكبري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان و با حضور جمعي از مديران كل و نماينده دستگاه هاي اجرايي استان روز يكشنبه مورخ 1396/10/10 در محل سازمان مديريت و برنامه ريزي برگزار گرديد.
اولين دستور كار اين جلسه بررسي وضعيت آلودگي هواي استان اصفهان بود كه ادارت كل حفاظت محيط زيست و هواشناسي گزارش هاي خود را در اين زمينه ارائه نمودند. دكتر اكبري دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با اشاره به اقدامات سال هاي گذشته در تدوين و اجراي طرح جامع پايش و كاهش آلودگي هوا اصفهان افزودند: «اقدامات بسيار خوبي در راستاي اين طرح صورت پذيرفته، اما بايد اين طرح به روزرساني و گزارش عملكرد دستگاه ها به شوراي مديريت بحران استان ارائه گردد».
در ادامه بررسي وضعيت طرح احداث واحد توليد كمپوست و كارخانه بازيافت در شهرستان دهاقان در دستور كار كارگروه قرار گرفت. پس از ارائه توضيحات مديران شهرستان و استان رياست كارگروه ضمن انتقاد از صدور پاسخ هاي مبهم از سوي دستگاه هاي اجرايي تمركز بر كار دقيق كارشناسي در جهت حفظ محيط زيست و در عين حال حمايت از سرمايه گذاران را خواستار شد.
در پايان وضعيت معادن منطقه جوشقان و كامو شهرستان كاشان و اثرات زيست محيطي آن ها مورد بررسي قرار گرفت و مقرر گرديد نظر مخالف دستگاه هاي ذي ربط استان در زمينه بازگشايي اين معادن در قالب مصوبه كارگروه به وزارت صنعت معدن و تجارت ارسال گردد. 
تعداد بازدید: 3134
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal