۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
مناسبت روز /
حمله به مسجد گوهرشاد توسط رضاخان - روز بزرگداشت علامه مجلسي /
اسلاید
تصویر
ارتباط با رییس سازمان
رییس سازمان
دکتر نعمت الله اکبری
رئیس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان
معاونت ها و مدیریت ها
اخبار سازمان
دكتر اكبري انتصاب مجدد دكتر محمد باقر نوبخت را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور به ايشان تبريك گفت. دكتر اكبري انتصاب مجدد دكتر محمد باقر نوبخت را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور به ايشان تبريك گفت.
دكتر اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان در پيامي انتصاب مجدد دكتر محمد باقر نوبخت را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور تبريك گفته و براي ايشان توفيق روز افزون از درگاه ايزد منان مسالت نمودند .
1396/05/30
دكتر اكبري انتصاب مجدد جمشيد انصاري را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي كشور به ايشان تبريك گفت دكتر اكبري انتصاب مجدد جمشيد انصاري را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي كشور به ايشان تبريك گفت
دكتر اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان در پيامي انتصاب مجدد جمشيد انصاري را به عنوان معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي كشور تبريك گفته و براي ايشان توفيق روز افزون از درگاه ايزد منان مسالت نمودند .
1396/05/30
دكتر اكبري: ابلاغيه 10 گانه وزير كشور در خصوص اشتغال زنان بايد در سطح استان بومي سازي شود. دكتر اكبري: ابلاغيه 10 گانه وزير كشور در خصوص اشتغال زنان بايد در سطح استان بومي سازي شود.
سي و يكمين جلسه ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان به رياست دكتر زرگرپور استاندار و با حضور اعضاء در روز يكشنبه مورخ 96/5/23 در محل استانداري اصفهان برگزار گرديد.
1396/05/24
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان  ميباشد.
Powered by DorsaPortal