۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1399/11/01 دویست و سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان برگزار شد
دویست و سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان برگزار شد

دویست و سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان روز پنجشنبه مورخ هجدهم دی ماه 1399 در سالن اجتماعات استانداری به ریاست دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزار گردید.

 

در این نشست، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر رضایی استاندار اصفهان و رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ضمن خیرمقدم و تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) به ملاقات خود با  آقای دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره کرده و در خصوص پیگیری اعتبارات اختصاص یافته در سفر دکتر نوبخت به استان توضیحاتی ارائه نمودند و از کلیه دستگاه‌های اجرایی استان خواستند با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور که در آن سفر اعتبار مصوب داشته‌اند برای وصول تمام اعتبار اختصاص یافته، پیگیری های لازم را بعمل آورند. وی با اشاره به اقدامات دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در زمینه استخراج ظرفیت‌های تبصره‌های قانون بودجه سال 1399، از عملکرد خوب و مؤثر برخی از دستگاه‌های اجرایی در پیگیری استفاده از این ظرفیت‌ها و اخذ سهم استان تشکر و از عملکرد نامناسب برخی از دستگاه‌ها انتقاد نمودند و خواستار ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در این زمینه شدند. رئیس شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در خصوص لایحه بودجه 1400 نیز بر پیگیری نیازها و اولویت‌های استان در این لایحه تاکید و با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با وزارتخانه‌ها و نماینده محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی، خواستار ورود نمایندگان به مباحث پیشنهادی در زمان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون‌ها و صحن مجلس شدند.

در ادامه دکتر اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ضمن تشکر از زحمات آقای مهدلو و همکارانشان در اداره کل امور مالیاتی به دلیل وصول درآمدهای مالیاتی به برگشت بخشی از درآمدهای وصول شده طی ماه‌های آینده اشاره کرده و بر استفاده از ظرفیت‌های بودجه سال جاری بویژه تبصره 12 تاکید نمود.

در ادامه جلسه مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، شهری، عشایری، آمایش سرزمین و محیط زیست که بالغ بر 322 طرح و پروژه می‌باشد و قبلاً پروژه‌ها به انضمام دعوتنامه برای کلیه اعضای محترم ارسال شده بود مطرح و اعضاء نیز دیدگاه‌ها و نظرات خود را نسبت به بندهایی از آن بیان نمودند.

در پایان این جلسه مهندس موفق رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارشی در خصوص عملکرد تبصره (18) قانون بودجه سال 1399 ارائه نموده و با بیان اینکه از 199 طرح که به سیستم بانکی استان معرفی شده‌اند، 126 طرح مصوب شده‌اند، به جذب 86 درصدی از سهم اعتبارات استان تاکنون اشاره نموده و عملکرد استان را دراین خصوص مثبت برشمرد.

 

تعداد بازدید: 534
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal