۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ دي
ENGLISH
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
1400/10/02 ارائه گزارش عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان
ارائه گزارش عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان

پنجاه و سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان روز سه‌شنبه 30 آذر 1400 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، در سالن اجتماعات استانداری به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان تشکیل گردید.

در آغاز این نشست دکتر قاسمی سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی، ضمن خیر مقدم به حضار و قرائت دستور جلسه، گزارشی از عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در سال‌های 1399 و 1400 ارائه کرد.

پس از ارائه این گزارش، دکتر مرتضوی استاندار و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و خوشامدگویی به حضار، توضیحاتی در مورد اقتصاد مقاومتی و اولویت‌های استانی ارائه نمود. وی اظهار داشت: با توجه به اینکه استان اصفهان از رتبه‌ ارزنده‌ای در اغلب صنایع کشور برخوردار است ستاد اقتصاد مقاومتی رسالت مهمتری از عملکرد فعلی بر عهده دارد و برنامه‌های عملیاتی این ستاد باید با رویکرد شاخص‌ها و چالش‌های اساسی استان گره خورده و به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های استان توجه ویژه شود.

وی افزود: مدیران استان باید با اصلاح نگرش خود، با رویکرد حل مسئله و ایجاد خلاقیت و نوآوری به انجام وظیفه بپردازند و به کارهای جاری خود اکتفاء ننمایند. دکتر مرتضوی در خاتمه خاطرنشان کرد با توجه به اینکه استان در زمینه شرکت‌های دانش بنیان و گردشگری و ایجاد زیر ساخت‌های مناسب گام‌های بزرگی برداشته می‌تواند الگوی مناسبی برای اجرای بسیاری از طرح‌های بزرگ ملی ‌باشد و به یاری و همت همه مسئولان استان به کارنامه‌ای درخشان در تبیین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نائل گردد چرا که هدف اقتصاد مقاومتی در واقع توسعه درون‌زا و برون‌نگر، اقتصادی پویا، تاب‌آور و تعامل از طریق صادرات و انتقال فن‌آوری‌های نوین می‌باشد.

 

تعداد بازدید: 195
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان   میباشد.
Powered by DorsaPortal